oneko na facebook

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego nasza oferta jest dostosowana do oczekiwań klienta. Wiemy, że wielu z Was oczekuje jedynie odkurzenia, wyczyszczenia i odświeżenia wnętrza lub umycia i zabezpieczenia swojego samochodu zgodnie z filozofią auto detailingu. Inni chcą odświeżyć swoje auto aby zyskało na wartości przed ewentualną sprzedażą. Wśród wielu z Was są także ludzie którzy oczekują czegoś więcej. Chcą aby ich auta wyróżniały się z tłumu, przyciągały wzrok i wzbudzały zazdrość innych. Jeszcze inni szykują swoje perełki na zloty, pokazy i wystawy gdzie wymagają specjalnej dbałości o każdy szczegół. Każdy z nas jest inny i wymaga innego końcowego efektu.

Nasze usługi świadczymy również z zakresu czyszczenia i zabezpieczenia skóry oraz prania tapicerki meblowej z dojazdem do klienta. Wykonujemy również pranie dziecięcych wózków i fotelików samochodowych. Powyższą usługę świadczymy na terenie: powiatu warszawskiego zachodniego, grodziskiego, pruszkowskiego, piaseczyńskiego oraz Warszawy. Na dzień dzisiejszy nie pierzemy dywanów, ale wierzymy, że profil tej usługi jest przed nami.

Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta przez dopasowanie konkretnej usługi do jego potrzeb. Przed podjęciem pracy dokonujemy dokładnych oględzin auta oraz informujemy klienta o ewentualnych przeciwskazaniach do wykonania wybranych usług. Wierzymy, że dźwignią handlu jest nie tylko reklama, ale także zadowolenie klienta który mamy nadzieję, że do nas powróci.